Welcome, visitor! [ Login

Pendikli Köylü Güzeli Escort

Genel 28 Ekim 2016

Merhaba ben duygu İstanbul ilinin Pendik ilçesine bağlı bir köyde ailemle yaşıyor köyden kent merkezine çok nadir aralıklarla geliyor, işlerimizi hallederek tekrar köye yani evimize dönüyorduk. Fakat ben Pendik kent merkezinde ki insanların yaşantılarına özeniyordum. Herkes gibi bende özgür olmak, istediğim yere giderek gezip, dolaşmak arkadaşlarımla vakit geçirmek, istediğim kıyafetleri giymek, dilediğim saatte evime girmek istiyordum. Aile baskısı olmadan yaşamanın yollarını, erken saatlerde kalkarak bağ, bahçe ile uğraşmak yerine, geç saatlerde kalkarak, evimin içerisinde keyif yapmak, istediğim gibi gezip, dolaşmak hür olmak istiyordum. Köy yerinde az nüfus kalmış olmasına rağmen ailem şehir merkezine taşınmayı istemiyor, ben de burada Pendik’te yaşayan insanlarına özenerek yaşıyordum. Her yaz teyzem ve kızı köye geliyor, nispet yaparcasına teyzemin kızı pelin, bana nereye gittiğini, nerelerde gezdiğini, yaşadığı aşkı, erkek arkadaşlarını, erkekleri nasıl baştan çıkararak kullandığını anlatıyor, beni daha çok merak içinde bırakarak hem nispet yapıyor, hem kendince eğleniyordu. Günler günleri, haftalar haftaları kovalıyor, ben küçücük köy yerinde sıkışıp kalmış pelinin anlattıklarını düşünüyor, her gece şehir hayatının, orada yaşamanın hayalini kuruyordum. Bir gün babam hastalanmış,

 

Pendik’te bir hastaneye kontrole gitmiş ve muayyene sonrasında doktor tedavi sürecinde hastane de yatması gerektiğini söylemişti. Hastane ve tedavi süreci boyunca annem, babamın yanında kalacak ben ise teyzemler de kalacaktım. Bu benim için güzel bir fırsat olabilirdi. Babam beni teyzemlere bıraktıktan sonra, annemle birlikte hastaneye gitmiş, bende eşyalarımı kalacağım odaya yerleştirmiş akşam yemeği için teyzeme yardım etmek için mutfağa gitmiştim. Teyzemle birlikte yemek hazırlarken, teyzeme pelinin ne zaman geleceğini sorduğumda, teyzem de bilmiyorum kızım ne zaman canı isterse gelir, sen keyfine bak demişti. Bir an aklımdan keşke bende pelin gibi olabilsem, istediğim zaman eve gelsem, istediğimi yapabilsem diye geçirirken dalmış olacağım ki, teyzem ne oldu duygu, pelinin hayatı, yaşam standartları aklını mı karıştırdı dediğinde, kendime geldim ve ani bir refleks ile evet dedim. Teyzem de sen merak etme ben pelin ile konuşurum seni alır gezdirir, biraz olsun değişik yerler görür, farklı insanlarla tanışırsın, bundan da ailenin haberi olmaz. Zaten merak ediyorum senin gibi güzel bir kızı neden rahat bırakmıyorlar ki, benim yanıma gönderseler, sende bizimle birlikte Pendik’te yaşasan, yarıda kalan eğitimine dışardan devam ederek meslek sahibi olsan fena mı olur dediğinde, daha çok şehir hayatını merak etmiştim. Akşam yemeğini teyzemle birlikte yemiş, birlikte kahve içerek sohbet ediyorduk.

 

Teyzem sadece pelinle yaşıyordu. Eniştem 3 yıl önce trafik kazasında ölmüştü. Biz sohbetimizi yapmış, biraz köyden, biraz şehir hayatından bahsettikten sonra, saat gece 1 olmuş, fakat pelin daha eve gelmişti. Teyzeme sanırım pelin gelmeyecek dediğimde sen bakma ona gelir birazdan demişti. Ben teyzemden izin isteyerek odama geçmiş, yatağa uzandığımda teyzemle konuştuklarımızı, pelinin geç saatlere kadar dışarıda olduğunu, fakat annesinin buna hiçbir tepki verdiğini, hatta rahat davranışlarını düşünüyordum. Teyzem böylesine lüks bir evi nasıl almış, bir anda nasıl bu kadar şehirli olmuş, anne kız tek başlarına bu kadar rahat ve bolluk içinde nasıl yaşıyorlar diye düşünürken uyuya kalmıştım ki, pelinin eve girerken yaptığı gürültüye uyanmıştım. Sabah olmuş hava aydınlanmış, pelin ancak eve gelebilmiş hemen odasına giderek uyumuştu. Benimde uykum kaçmış, kahvaltıyı hazırlamak için mutfağa gittim. Kahvaltı hazırlarken teyzem uyanmıştı. Birlikte kahvaltı yaptıktan sonra, dışarıda acil işlerinin olduğunu hemen çıkması gerektiğini, geldiğinde de benim hazır olmamı birlikte tekrar dışarıya çıkarak biraz dolaşacağımızı söylemiş, teyzemin bu yaklaşımı çok hoşuma gitmişti. Teyzem evden çıktığında pelin uyanmış mutfağa yanıma gelmişti. Birlikte sohbet ederken benim üzerimde ki kıyafetlere bakıyor, kız artık şehirli oldun tadını çıkart bırak köy elbiseleri giymeyi, değiştir biraz kendini dediğinde, giyecek farklı kıyafetlerimin olmadığını söylerken çok utanmıştım.

 

 

Pelinde merak etme alırız sana da güzel şeyler ama benim çıkmam gerekiyor evde tek kalabilirsin değil mi dediğinde tabi ki de dedim. Pelin odasına gitmiş hazırlanmış, kapıdan da çıkarken, annem aradı duyguya söyle üzerine rahat kıyafetler giysin hazırlansın 2 saate kadar evde olurum, hemen onu da alarak dışarı tekrar çıkacağız diye söyledi dedi. Bende pelini evden yolcu ettikten sonra hemen odama giderek valizimi karıştırmaya ve değişik bir kıyafet aramaya çalışıyor, fakat bütün kıyafetlerim köy yerine uygun olduğu için değişik kıyafetler bulamıyordum. Pelinin odasına giderek dolabını açtım, dolabın içinde birbirinden güzel ve seksi kıyafetler vardı. Ben ise pelinin kızacağını düşünerek teyzemi arayarak, dışarıya çıkmak için uygun kıyafetim olmadığını, eğer izin verirse pelinin kıyafetlerinden giyebilir miyim diye sorduğumda, altına bir tayt üzerinde de askılı bir tişört giy, biraz da makyaj yap, bende yoldayım geliyorum demişti. Hiç vakit kaybetmeden pelinin odasına giderek, tayt aramaya başlamıştım. Çekmecelerini karıştırırken, birbirinden seksi iç çamaşırları, çorapları, gecelikleri olduğunu gördüm ve aralarından siyah bir tayt alarak, üzerime kırmızı dar tişört giymiştim, tişört dar olduğu için göğüslerim iri ve dik gözüküyordu. Makyaj yapmak için aynanın karşına oturmuş, başımı kapattığım tülbent’i çıkartmış, birkaç kozmetik ile gayet güzel olan yüzüme hafif rütuşlar yaparak, hazırlanıyordum. İşim bitip ayağa kalktığımda, aynada tayt içinde duran kalçalarımın çıktığını fark etmiş, acaba teyzem olumsuz bir şey diyerek kızar mı diye düşünürken teyzem eve gelmişti.

 

Hemen yanına gittiğimde duygu ne kadar güzel olmuşsun, hadi hiç vakit kaybetmeden kuaföre gidelim, oradan da alış verişe çıkarız sana güzel kıyafetler alırız dediğinde, yeterli param olmadığını ve ailem gelene kadar idare etmem gerektiğini söylediğimde, ben senin teyzenim para konusunu dert etme, istediğin kıyafeti, istediğin herhangi bir şeyi bana çekinmeden söyle rahat ol dediğinde, çok rahatlamıştım. Evden çıkmış teyzemin sürekli olarak gittiği kuaföre gelmiştik. İçeri girdiğimiz de, hemen bizi bekletmeden saçlarımızı yıkamak üzere koltuğa oturtmuş, bir yandan saçlarımızı yıkıyor, bir yandan da bizimle sohbet ederek ilgileniyorlardı. Kuaför saçlarımın bakımlı olduğunu fakat uçlarındaki kırıkların toplanması gerektiğini söylemiş, daha sonrasında güzel bir makyaj yaparak beni teyzemi beklemek üzere bekleme yerine almıştı. Orada ki çalışan kızlarla sohbet ederken, seni

 

Pendik’te ilk defa görüyoruz nereden geldin sen anlat bakalım tanıyalım seni dediklerinde, teyzem hemen müdahale etmiş, rahat bırakın kızı, daha yeni o benim yeğenim dediklerinde kızlar benimle daha samimi davranmaya başlamışlardı. Teyzemin de kuaför deki işi bitmiş alış veriş merkezine gitmek üzere kuaförden ayrılmıştık. Pendik’e yakın olan Viaport avm ye gitmiştik. İçeri de gezinirken hemen hemen herkes, göğüslerime bakıyor, yanımdan geçtikten sonra da dönerek kalçalarıma bakıyorlardı. Hemen üzerimi toparlamak için hareket ettiğim de teyzem dikkat çekmek güzel bir şeydir sende güzel bir kızsın, bırak insanlar senin güzelliğini görsün diyerek beni daha çok heveslendiriyordu. Kıyafet almak için bir mağazaya girmiştik. İçeride daha önce hiç görmediğim kıyafetler, gece elbiseleri, mini etekler, topuklu ayakkabılar ve deri çizmeler vardı. Mağazanın içerisinde dolaşırken teyzem bana seslenerek duygu gez dolaş istediğini al dediğinde heyecan yapmış, hemen mini eteklerin olduğu reyona yönelmiş, bedenime uygun 3 tane mini etek almış, deneme kabinine girmeden önce, gece kıyafetlerinden de seçmek için bulundukları yere gelmiştim.

 

Elbiseleri, ayakkabı ve çizmeyi aldıktan sonra teyzemle birlikte, deneme kabinine gitmiş, kıyafetleri denemiş ve hepsini almıştık. Mağazadan çıkarak yemek yemeğe gitmiş, karnımızı doyurarak, eve dönmek üzere yola çıkmıştık. Eve geldiğimizde teyzeme telefon gelmiş, Kadıköy de bulunan arkadaşları çay içmek için evlerine davet etmiş, fakat teyzemde köyden yeğenim geldi misafir olarak isterseniz siz Pendik’e bize gelin, burada kalırsınız yarında hep birlikte çıkar dolaşırız dediğinde arkadaşı kabul etmiş Pendik’e doğru yola çıkmışlardı. Teyzem bana duygu bunlar biraz sosyetedir hemen aldığımız kıyafetlerden abartılı derece de seksi olanı giy, makyajını yap, uygun bir topuklu ayakkabı giy, geldiklerinde eminim ki seni, köylü olarak göreceklerini düşünecekler ve seni kızdırmak için ellerinden geleni yapacaklar, sen de güzelce giyin, herkesi şaşırt dediğinde heyecanla odaya gitmiş, yeni aldığımız leopar desenli mini elbiseyi, içime de teyzemin aldığı siyah jartieri giymiş, fileli çoraplara jartierin kancalarını takmış, biraz da fazla makyaj yaparak, deri fantezi çizmeleri giymiş, odadan çıkarak teyzemin yanına gitmiştim.

 

Teyzem beni gördüğünde, gözlerine inanamamış, duygucum seni gördüklerinde emin ol sana köylü güzeli yakıştırmasını yapacaklar, pelin de geldiğinde eminim seni gece dışarıya götürmek için elinden geleni yapacaktır demişti. Misafirler geldiğinde ben mutfakta hazırlık yaparken, teyzem gelenleri salona davet etmiş sohbete başlamışlardı. Aralarında ki konuşmada benden bahsediyorlar, nerede senin köyden gelen misafirin, merak ettik geldiğimizde de bize kapıyı o açar diye düşündük ama sen açtın diyorlardı. Teyzemde merakınızı hemen gidereyim diyerek bana seslendi. Bende mutfaktan çıkarak yanlarına doğru salına, salına yürürken hepsinin dili tutulmuş, bana öylece baka kalmışlardı. Teyzemin yanına oturduğumda şaşkınlıklarını dile getiriyor, ne kadar çekici, güzel, seksi bir kız olduğumu söylediklerinde benim hem hoşuma gidiyor, hem de beni utandırıyordu. Hiç vakit kaybetmeden teyzemin de dediği gibi hemen yakıştırmalarını yapmışlardı.

 

Köylü güzeli diyerek biraz şaşkın, biraz merak içerisinde sorular soruyorlar, bende elimden geldiğince, cevap veriyordum. Misafirlere kahve yapmak için mutfağa gitmiştim. Ben kahveyi hazırlarken, aralarında kısık sesle konuşuyorlar pek bir şey anlamıyordum. Seslerini duymak için kapıya biraz daha yaklaşmış, onları dinliyordum. Gelen misafirlerden birisi teyzeme, bu kız senin yanında olduğu sürece, ününe ün katar, hem kendisi, hem de sen çok kazanırsınız dediğinde, bir şey anlamamıştım. Kahvelerini yaparak yanlarına gittiğimde, misafirlerden birisi mankenlik ajansı olduğunu, kabul edersem yanında manken olarak çalışabileceğimi söylemiş, teyzem bana hiç fırsat vermeden benim yeğenim o ajansa falan göndermem diyerek sert çıkışmıştı. Çalışmak isterse ben ona uygun iş bulurum dediğinde, misafir olan bayan teyzeme tabi ki de senin yanında daha çok ünlenir dediğinde kafam karışmış, teyzem hiç bozuntuya vermeden, yemeklere ve davetlere katılıyoruz oradaki üst düzey insanlarla tanışarak daha çok ün kazanır ve çevre yaparsın diyerek konuyu kapatmıştı.

 

Kahve eşliğinde sohbete devam ederken, pelin eve gelmiş, salona bile girmeden odasına giderken, geri dönmüş beni süzüyordu. Bir anda kız duygu ne kadar güzel olmuşsun gel benim odama gidelim biraz konuşalım dediğinde pelinin bana sıcak yaklaşması hoşuma gitmişti. Odaya geçtiğimizde, bu değişim sana çok iyi gelmiş, güzelliğin ortaya çıkmış, bende hazırlanayım birlikte dışarı çıkalım demişti. Bende o zaman odama gidip üzerimi değiştireyim dediğimde, hayır saçmalama bu kıyafetin güzel, annemi bana bırak ben söylerim çıkacağımızı diyerek teyzemin yanına gitmiş ve biz çıkıyoruz diyerek birlikte dışarıya çıkmıştık. Bana nereye gidelim dediğinde kendisine ben Pendik’te her yeri bilmiyorum sen götüreceksin bende sana ayak uyduracağım dedim. Pelinle birlikte arabaya bindiğimizde, gel kız kıza kafaları dağıtalım demişti. Bende olur bana da iyi gelir dediğimde, pelin Tuzla’da kız arkadaşının oturduğunu onu da alarak üçlü olarak gezelim dediğinde bende olur hadi gidelim sonra da birlikte karar veririz nereye gideceğimize demiştim. Tuzla’ya gelmiş pelinin arkadaşı ece’yi de yanımıza alarak kısa bir tanışma faslından sonra,

 

Pendik’te bir restaurant’a gelerek, hem karnımızı doyuruyor, hem de sohbet ederek kaynaşıyorduk. Pelin ve Ece yemek eşliğinde alkol kullanıyorlar, ben ise daha önce hiç içmediğim için kola içiyordum. Bir ara lavaboya gideceğimi belirterek yanlarından ayrılırken, ece de benimle geleceğini söylemiş peline göz kırparak işaret etmişti. Lavaboya ilerlerken hayırdır ece, pelinle aranızda özel bir durum mu var göz işareti yaptın dediğimde, içkimi tazelettirsin diye yaptım diyerek konuyu kapatmıştı. Tekrar masaya döndüğümüzde gerçekten de ecenin içkisi tazelenmiş bende eceye daha çok güvenir olmuştum. Sohbetimize devam ederken pelin ve ece hadi duygu sende en azından bir tane bira iç, merak etme bir şey olmaz eğer kendini kötü hissedersen eve gideriz demişti. Aslında bende merak ediyordum, nasıl bir şey olduğunu ve onları kırmadan bir tane bira istedim. İçmeye başladığımda tadının o kadar da kötü olmadığını anlamış içerken de keyif alıyor, daha çok sohbetlerine dahil oluyordum. Bana hayatımda bir erkek olup olmadığını sorduklarında, hayatıma daha hiç kimse girmediğini, köyde beni istemeye gelen çok kişi olduğunu, fakat babamın beni kimseye vermediğini söylediğimde, ece bana gülümseyerek, 25 yaşında ve bakire misin diye sorduğunda, evet yoksa siz bakire değil misiniz dediğimde ise, ikisi de gayet sakin bir şekilde hayır değiliz demişlerdi.

 

Çok şaşırmıştım. Pelin ve eceye aileleriniz biliyor mu diye sorduğumda evet haberleri var zaten evlenmeyi düşünmüyoruz bu yüzdende rahatız diyerek sohbetin konusunu değiştirmişler, ben de sohbetle karışık dördüncü birayı bitirmiş, başımın döndüğünü hissetmiştim. Peline beni lavaboya götürmesini söylediğim de, gidelim oradan da ece’lere gideriz geceye orada devam ederiz demişti. Lavabodan çıktığımızda ece hesabı ödemiş, kapıda bizi bekliyor, bizde yanına giderken başım çok döndüğü için ayakta durmakta zorlanıyordum. Mekandan çıkarak Tuzla’ya ecelere gitmek üzere yola çıkmıştık. Yol üzerinden bir tekel bayiye uğrayarak evde içmek için içki almış, yolda da birer tane içeriz diyerek açmışlardı. Bana da enerji içeceği uzatarak, bunu iç kendine gelirsin, bunun içinde alkol yok eve gidene kadar seni canlandırır demişlerdi. Hızlı bir şekilde verdikleri enerji içeceğini içmiş, aradan çok geçmeden hem kendime geliyor, hem de bacaklarımda bir karıncalanma olduğunu fark etmiş, kızlara söylediğimde giydiğim topuklu çizmeye ayaklarımın alışık olmadığını, arabadan indiğimizde düzeleceğini söylemişlerdi.

 

Tuzla’ya Ece’lerin, evine gelmiştik. Ece burada ailesiyle yaşıyor, fakat ailesi iş gezisinde olduğu için tek başına kalıyor, özgür olmanın tadını çıkarıyordu. Ece evde rahat olmamı söylemiş beni salonda yalnız bırakarak, pelinle birlikte mutfağa içkileri ve çerezleri hazırlamak için gitmişlerdi. Bir süre sonra yanıma geldiklerinde bana, kendine geldin mi Köylü güzeli diyerek beni motive ediyorlar, bende kendime geldiğimi belirterek ilk defa içtim bir anda anlamadım ne olduğunu dediğimde olsun rahat ol burada biz bizeyiz istediğin gibi takıl diyerek bana farklı bir içki veriyor, benimle birlikte kendileri de içiyordu. Sohbet, muhabbet, alkol derken, saat ilerliyor, fakat sohbetten çok keyif alıyordum. Bir ara içkinin etkisiyle lavaboya gittiğim de, ece de peşimden gelerek, seninle bir şey konuşmam gerekiyor fakat pelin’e söyleme demişti. Bende tamam dediğim de beni yan tarafta bulunan odaya sokarak, burada ne kadar daha kalacaksın, seninle pelin olmadığı zaman görüşmek istiyorum, diyerek bana telefon numarasını vermişti.

 

Daha sonra pelinin yanına döndüğümüz de, hiçbir şey olmamış gibi içkilerimizi içiyor sohbet ediyorduk. Ece ışıkları söndürüp müzik açmış, müziğin etkisiyle de benim vücudumda hareketlenmeler olmuştu. Ece ve pelin dans ediyorlar, bende aralarına katılarak, dans etmeye, onlara ayak uydurmaya başlamıştım. Biz dans ederken, Pelinin telefonu çalıyordu, arayan teyzem idi. Pelin telefonla konuştuktan sonra, annem eve bizi çağırıyor diyerek ece’ye de bizimle birlikte gelmesini söylemiş o da kabul etmişti. Tuzla’dan, Pendik’e eve gitmek üzere yola çıkmıştık. Eve geldiğimiz de teyzem ve misafirleri bıraktığımız gibi sohbet ediyor, gülüşüyorlardı. Teyzem bizim alkollü olduğumuzu anlamış, bize şakayla karışık bizi davet etmiyorsunuz demek kafaları çekmeye, o zaman bizde hep birlikte evde içeriz dediğinde şaşırmıştım.

 

Ben bize kızar diye beklerken o gayet doğal karşılamış, bende bu rahatlıklarından dolayı her zaman merak ettiğim, hayalini kurduğum şehir hayatının tadını çıkartmaya başlamış, geldiğimin ikinci günü olmasına rağmen köy hayatını aklımdan çıkartmak ve şehirli olmak kısacası her gittiğim yerde köylü güzeli olarak anılmak istiyordum. Pelin ve ece odaya giderek, üstlerini değiştirmeleri gerektiğini söyleyerek, salondan ayrılmış, odaya geçmişler, aradan biraz zaman geçtikten sonra tekrar salona geldiklerinde, ece mini etek üzerine dar bir gömlek giymiş, Pelin sarı dekolte bir elbise giymişti. Ben onları pijama giyecek diye düşünürken onlar daha seksi giyinmiş makyaj bile tazelemişlerdi. Teyzem hadi benim birbirinden güzel seksi kızlarım bize içki masası hazırlayın demiş bizi mutfağa göndermişti. Mutfağa gittiğimizde hemen hazırlığa başlamış, hazırladıklarımızı salona masaya taşıyarak geri dönerken, ece’nin pelinin kalçasına şaplak attığını görmüş, iyi arkadaş oldukları için birbirleriyle şakalaşıyorlar diye düşünmüştüm.

 

Mutfağa girdiğimizde, pelinin de ecenin kalçalarını okşadığını, hafifçe şaplak atarak, ne kadar güzelleşmiş bunlar dediğini duyduğum ve hayırdır kızlar ne yapıyorsunuz dediğimde, ne o duygu senin de mi canın çekti diyerek ikisi birden mutfağın kapısını kapatmış, beni duvara yaslayarak, ellerini vücudum da gezdiriyor, beni tahrik ediyorlar, sonrasında da bana gülümseyerek şaka yapıyoruz kız, hemen başka şeyler düşünme diyerek beni rahatlatmışlardı. Mutfakta işimiz bitip salona geçtiğimiz de, teyzem ve misafirleri de masaya geçmiş hepimiz sohbet ederek içki içiyor, laf lafı açıyor, saat ilerliyordu. Daha sonra teyzem mutfağa beni çağırmış, bak kızım burada gördüğün herkes, makam, mevkii sahibi insanlar, konuşmalarına, hareketlerine dikkat et, kendini her anlamda beğendir ki, ileri ki günlerde sana her konuda destek olsunlar, sana bir şey dediklerinde, ya da yaptıklarında sert çıkışma, burada ben varım sana kimse bir şey yapamaz, kötü sözde konuşamaz diyorken, içeridekiler de iyice coşmuş, fakat teyzemin beni onların yanından alarak mutfağa getirip nasihat vermesinin farklı bir sebebi olduğunu ilerleyen günlerde öğrenecektim. Mutfakta konuşmamız bitmiş salona herkesin yanına döndüğümüz de, sohbetimize kaldığımız yerden devam ediyor, alkol alıyorduk.

 

Ben alkole çok alışık olmadığımdan, kafayı bulmuş artık kendimi kaybetmeye başlamıştım. Teyzem durumumu fark etmiş, koluma girerek beni odama götürmüş, üzerimi değiştirmeden yatağa yatırmıştı. Yatağa yatar yatmaz, alkolün etkisiyle uykuya dalmış, hiçbir şey hatırlamıyordum. Gece ece, pelin, teyzem ve diğer misafirler odama gelmiş, her biri benim kare, kare resimlerimi çekmiş, hatta daha çok ileri giderek ece beni dudaklarımdan öperken resimlerimi çekmişler ve ben olanların hiç birisini hatırlamıyordum. Sabah olduğunda ise üzerimde hiçbir değişiklik yoktu. Yataktan kalktığım da başım çok fena ağrıyor, oda da ağrı kesici aramış ama bulamamıştım. Pelinin odasında bulurum düşüncesiyle onun odasına gittiğimde, ece ile ikisini aynı yatakta, çıplak olarak görmüş, alkolün etkisiyle üzerlerini değiştirirken sızıp kalmışlardır diye düşünerek odadan çıkmıştım. Aklımda sürekli soru işaretleri oluşuyor, fakat herkesin yaşantısı kendine özel olduğu için kimseye bir yakıştırma yapamıyordum. Başımın ağrısı daha çok şiddetlenmiş ve mutfağa doğru giderken teyzem arkamdan seslenmiş, ne oldu duygu dediğinde ağrı kesici arıyorum diyerek cevap verdim.

 

O da ağrı kesici alkolün dozunu daha çok arttırır soğuk bira iç keser istersen gel ben sana buzlu viski yapayım önce biraz kendine gelirsin sonra da bira içersin dediğinde alkol konusunda tecrübem olmadığı için teyzemi dinlemiş salona çiftli koltuğa oturmuş, teyzemin buz getirmek için mutfaktan dönmesini bekliyordum. Teyzem elinde buzlu viski ile gelmiş, yanıma oturmuştu. Ben yavaş yavaş viskiyi içerken, tekrar mutfağa gitmiş, 2 tane bira açarak gelmişti. Ben viski mi bitirerek, bira içmeye başladığım da teyzemin de dediği gibi başımın ağrısı hafiflemiş, fakat aynı zamanda vücudum da gevşemeye başlamıştı. Ne olduğunu anlamıyor, alkolün etkisi olduğunu düşünerek, kendimi dinç tutmaya çalışıyordum. Baş dönmelerim iyice artmış, teyzeme iyi olmadığımı söyleyerek bana odaya gitmem için yardım etmesini söylemiştim. Ayağa kalktığımda bir anda kendimi tutamayarak yere yığılıp kaldığımı hatırlıyordum sadece. Teyzem herkesi uyandırmış, beni ece ve pelinin yardımıyla odaya taşımış, yatağıma yatırmışlardı.

 

Daha sonrasında odama pelin gelerek, duygu hadi uyan dışarı çıkıyoruz demişti. Kendime gelmem biraz zaman almış olsa da yarı uyur, yarı uyanık olarak onlarla birlikte dışarıya çıkmış, temiz havanın da iyi geleceğini düşünerek evde kalmak istememiştim. Hep birlikte Üsküdar’a kız kulesine gitmek üzere yola koyulmuştuk. Teyzem ve yanındaki misafirleri diğer araba da bizde kızlarla pelinin arabasında iki araba gezmeye gidiyorduk. Kız kulesine geldiğimiz de, teyzemler bizden ayrılmış, bizde kızlarla baş başa kalmıştık. Pelin telefonla konuşmak için yanımızdan ayrıldığında, ece bana dönerek, duygucum bu akşam bizde kalır mısın, sohbet ederiz, hem sana anlatmam gereken şeyleri de rahatça anlatırım dediğinde, teyzemlerin yanında kalıyorum onlar yanımda olmadan bir yere gitmek için nasıl çıkarım demiştim, ece de bir fırsatını bulmamız lazım neyse pelin geliyor diyerek konuyu kapatmıştı. Ece’nin bana ne anlatacağı ve neden benimle özel konuşmak istediğini merak etmeye başlamıştım.

 

 

Kız kulesinden ayrılarak, Üsküdar sahile geçmiş çay içerken, teyzem misafirlerini yolcu etmiş yanımıza gelmişti. Sohbet ederken teyzemin telefonu çalmış konuşmak için yanımızdan ayrılmıştı. Bir süre sonra yanımıza geldiğinde, acele bir şekilde Tekirdağ’a gitmeleri gerektiğini söylediğinde bana duygu evde tek kalabilirsin değil mi yalnız başına korkmazsın dediğinde, ece hemen fırsat bilerek isterseniz duygu benimle kalsın, bende tekim birbirimize arkadaş oluruz demişti. Teyzem ve pelin de ece’nin bu davranışını yerinde bulmuş beni ece’ye emanet ederek yanımızdan ayrılmışlardı. Biz biraz daha orada oturduktan sonra ece’nin evine yani Tuzla’ya doğru yola çıkmıştık. Yol boyunca havadan su dan sohbet ediyor, ece’nin bana bahsedeceği konuya bir türlü gelememiştik. Eve geldiğimizde Ece duşa gireceğini söyleyerek, bana rahat ol benim evim senin de evin sayılır köylü güzeli demiş yanımdan ayrılmıştı. Bende salonda oturmuş ece’nin duştan çıkmasını bekliyorken canım soğuk bir şeyler çektiği için mutfağa gitmiştim.

 

Dolapta alkol ve biradan başka soğuk bir şey yoktu. Bende bir tane biradan bir şey olmaz diyerek şişe birayı almış, kapağını açmak için çekmeceleri karıştırırken, bir poşet içerisinde ilaç bulmuştum. Bunlar sosyete insanlar, ağrı kesicileri poşete koyuyorlar diye düşünerek içinden 2 tane almış, bira açacağını da bulduktan sonra salona geçerek ilaçları içmiştim. Ece duştan çıkmış, üzerine mini bir elbise giymiş, makyaj yaparak ve parfüm sıkarak yanıma geldiğinde köylü güzeli bakıyorum da iki günde alkol bağımlısı oldun diyerek benimle şakalaşıyor, daha sonrasında kendisine de bira alarak, yanıma oturmuş saçlarımla oynuyordu. Artık ece’nin benimle konuşacağı konuyu iyice merak etmiş, konuya girmesini bekliyor fakat ece bir türlü konuya girmiyor farklı şeylerden bahsediyor bende bira mı içerken içtiğim haplardan olacak ki, vücudumda uyuşmalar oluyordu. Ece de benim durumumdan bihaber bana ne olduğunu anlayamıyordu. Köylü güzeli alkol sana yaramıyor bak yine fenalaşacaksın dediğinde alkol değil içtiğim ağrı kesiciler dediğim de, nerede buldun da içtin diye sordu. Ben de çekmece de poşetin içinde vardı, onlardan 2 tane içtim dediğim de ece gülmeye başladı.

 

Neden gülüyorsun diye sorduğumda ise, o haplar ağrı kesici değil, rahatlatıcı diyerek, merak etme birazdan etkisi geçer sende gevşer ne olduğunu anlamazsın demişti. Aradan biraz zaman geçtikten sonra ece asıl konuya girmiş, köylü güzeli benim bir arkadaşım var, gerçekten çok temiz bir çocuk, zengin, yakışıklı, meslek sahibi, sen dün bakire olduğunu söylediğinde aklıma tamda arkadaşımın aradığı gibi bir kız, eğer kabul ederse kimse bilmeden görüştüreyim aralarında uyum olursa kendileri görüşürler diye düşünmüştüm diyerek olumlu yaklaşıyor, benim nabzımı ölçüyordu. Ben de ece’ye teyzem ve pelin duyarsa böyle gizli bir şekilde birisiyle görüştüğümü dediğimde, sen merak etme benden sır çıkmaz eğer istersen çocuğu arayayım gelsin görüşün, eğer sana uygun gelmezse olmaz dersin gönderirsin çocuğu, hem siz konuşurken ben de mutfaktan sizi dinlerim, arada yanınıza gelir, seni yalnız bırakmam demişti. Bende biraz düşündükten sonra nasıl olsa ece var yanımda diyerek hiçbir şeyden habersiz bir şekilde ece’nin teklifini kabul etmiş, arkadaşını davet etmesinde bir sakınca olmadığını söylemiştim. Ece hiç vakit kaybetmeden arkadaşı Serkan’ı aramış,

 

Tuzla’ya evine davet etmiş, Serkan da çok fazla geçmeden gelmişti. Kapıdan içeri girdiğinde uzun boylu, yakışıklı, esmer, bakımlı manken gibi bir çocuk gelmişti. Ece hiç vakit kaybetmeden bizi tanıştırmış, biraz yanımızda oturduktan sonra ben size soğuk bir şeyler hazırlayayım diyerek mutfağa geçmiş, Serkan da gözlerini benim vücuduma, özellikle iri göğüslerime dikmişti. Birbirimizi tanıyarak sohbet ederken ece elinde bira ile yanımıza gelerek, ne yaptın köylü güzeli çocuğun aklını başından almışsın diyerek şaka yapıyor, hadi bakalım böyle güzel günlerin devamının gelmesine içelim diyerek, biralarımızı veriyor, heyecandan dilim damağım kurumuş olacak ki, bende bir anda biranın yarısını içiyordum. Bir önceki geceden beri çok içtiğimden ve ece’ler de bilmediğim hapları içtiğimden dolayı kendimi rahatsız hissetmiş, başımın dönmeye başladığını ece ve Serkan’a söylediğim de ikisi de hiçbir tepki vermeden bana bakıyorlar geçecek canım rahat ol kendini sıkma diyerek beni motive ediyorlardı.

 

Nasıl olduğunu bilmediğim ve hatırlamadığım bir anda kendimden geçmiş, uyuyup kalmıştım. En son hatırladığım şey başımın dönüyor olması ve Serkan’ın bana doğru yaklaşıyor olmasıydı. Daha sonrasında ne olduğuyla alakalı hiçbir bilgim yoktu. Ece ne yaptı, Serkan ne zaman gitti hiçbir şey hatırlamıyordum. Uyandıktan sonra hatırladığım tek şey, kasıklarımda bir ağrı ve üzerimdeki elbisenin çıkarılmış olduğu, sadece siyah jartier takımımla yatakta yatıyor olduğumdu. Yatakta biraz oyalandıktan sonra, kendime gelerek odadan çıktım. Ece salonda oturuyor keyifli bir şekilde bilgisayarına bakıyor, sosyal paylaşım sitesinde sohbet ediyordu. Ece’ye Serkan nerede ne zaman gitti diye sorduğum da köylü güzeli hiçbir şeyi hatırlamıyor musun? Çocuğu evden kovdun, sonra seni odaya yatırdım, üzerine istifra ettin, kıyafetlerini çıkarttım seni temizledim, sonra da uykuya daldın dediğinde olan biten hiçbir şeyi hatırlamadığımı belirttim. Üzerime kıyafet verir misin diye ece’ye söylediğim de, yattığın odanın yanındaki odaya gir, dolaptan istediğini al demişti. Odaya gitmiş, dolabı karıştırırken, yanıma ece gelmiş, bulamadın mı ben sana yardımcı olayım diyerek, kıyafetlerini çıkarıyor, beni kendi zevkine göre giydirmek istediğini söylüyordu. Beyaz göğüs dekolteli, dar mini elbiseyi çıkartmış bunu giy sana çok yakışır benim bedenime ufak geliyor demişti.

 

Ben elbiseyi giyerken, ece bacaklarımı okşuyor, köylü güzeli çok seksi vücudun var, erkek olsam seni bir dakika yalnız bırakmam diyerek ayağa kalkmış, arkama geçerek, ensemi ve omuzlarımı öpüyor, ellerini göğüslerimde gezdiriyordu. Ben ise ne olduğunu anlayamamış, ece’den uzaklaşmaya çalışırken, ece bir anda beni saçlarımdan kavrayarak, kendine çevirmiş, dudaklarıma yapışmıştı. Ben karşılık vermiyor ece’nin ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışıyorken, ece beni yatağa ittirmiş, odanın kapısını kilitlemişti. Ece’ye ne yapmaya çalıştığını sorduğumda, seni istiyorum benim vücudunun seksiliği beni kendimden geçiriyor, sana sahip olmak istiyorum dediğinde, saçmalama ece bırak beni gitmek istiyorum dediğimde, hiçbir yere gidemezsin demişti. Bana ne yaparsan yap, teyzem ve peline söylerim dediğim de ise, öyle mi bak sen köylü güzeli’ne, hiç kimseye bir şey anlatamazsın benim elimdeki kozlar senden daha fazla demişti. Bende ne kozu benim sende neyim olabilir ki diye sorduğumda, bekle hiçbir yere ayrılma telefonumu alıp geliyorum demiş, odadan çıkmıştı. Gidecek hiçbir yerim olmadığından, oda da eceyi bekliyordum. Ece geldiğinde kapıyı kilitlememiş, zaten odadan çıksam bile evden çıkamayacağımı düşündüğüm için teyzemlerin biran önce gelmesini bekliyordum. Gel bak bakalım benim elimdeki koz neymiş, ailene bunlar gitse ne yaparsın, bir daha köyüne dönebilir misin? Ailen seni kabul eder mi demişti.

 

Telefonuna baktığımda çıplak resimlerim vardı. Bunlar sana yeterli gelmediyse al birde bunlara bak demişti. Videoları açtığında Serkan’la sevişmemiz, Serkan’dan sonra başka 2 erkekle daha sevişmem vardı ve ben hiçbir şeyi hatırlamıyor, fakat videolarda da gayet rahat davranıyordum. Ece’ye aileme gitmemesini, istediği her şeyi yapacağımı, fakat o videoları ve resimleri sileceğine söz vermesini istemiştim. Ece de tamam sileceğim önce dediklerimi yapacaksın demişti. Bende ister istemez kabul etmiştim. Birlikte öpüşmeye sevişmeye başlamış, kendimizden geçiyorduk, ben ece’nin üzerinde onu yalarken, kafamı iyice bastırıyor daha hızlı yala diyor, ben onu yaladıkça inliyordu. Sonra bana yat bakalım kalçalarını hafif kaldır dizlerinin üzerine çök demişti. Ne dediyse yapmış ece’yi bekliyordum.

 

Biraz fantezi katalım dediğinde gözlerimi bağlamış, kalçamı yalarken, amımın içinde parmaklarını hissetmiş, dilini götümün deliğinde gezdirdiğini hissediyordum. Daha sonra ece ellerimi de bağlayarak, seni Anadolu Yakası Escort kız’ı yapacağım, Pendik, Tuzla, Kartal, Maltepe ve çevresinde herkes köylü güzeli escort var diyecek seni tercih edecek sayemde çok para kazanacaksın diyor, kalçalarıma şaplaklar atıyor, ben ise ece artık yeter dediğim de ise, tamam canım birazdan seni serbest bırakacağım demişti. Göt deliğimde sert bir cisim hissetmiş, canım yanıyor kaçacak bir yerim olmadığı için bir an önce bitsin istiyordum. Arkamdaki sert cismin ne olduğunu eceye sorduğumda, vibratör canım o takma penis demişti. Ece içimde gelip giderken, göğüslerimi avuçlayan, amımı yalayan farklı birilerinin olduğunu fark etmiş, ece’ye neler olduğunu sorduğumda, gözlerini açmamı ister misin, bak bakalım kim varmış yanımızda diyerek gözlerimi açmış ve gördüklerime inanamamıştım.

 

Göğüslerimi avuçlayan Pelin, amımı yalayan teyzemdi. Ne olduğuyla ilgili anlamlar çıkartmaya çalışıyor, fakat aklıma hiçbir şey gelmiyordu. Pelin ellerimi çözdüğünde, yataktan kaçmak istemiştim, fakat pelin ve ece’nin sert tepkisiyle karşılaşmış, yatağa hapis edilmiştim. Sırasıyla hepsi benimle istedikleri fantezileri yaşadıklarında, teyzem hepiniz hazırlanın ve salona geçin konuşacağız dediğinde, bu yaşadıklarımızın sadece aramızda kalacağını ve bir daha böyle bir şey olmaması gerektiği söyleyecek diye beklerken, teyzem özellikle bana dönerek, yukarı da yaşadığımız her şeyi unut, hiç kimseye bir şey söyleme diyerek beni uyarıyor, ben ise hiç kimseye demem yeter ki sizde söylemeyin dediğimde, istersen söyle bütün videoların, çıplak resimlerin elimizde var, köye ve ailene yayarız o zaman gerisini sen düşünürsün dediğinde içimi daha çok korku kaplamış ne isterseniz yaparım demiştim.

 

Teyzem de istesen de istemesen de zaten yapacaksın dediğinde nasıl yani demiştim. Bundan sonra benim ayarlayacağım erkeklerle birlikte olacaksın, pelin ve ece de senin yanında olacaklar, eve gönderdiğim herkesle güzelce ilgileneceksiniz, gelenler kimi seçerse, onunla birlikte olacak, ne istiyorlarsa yapacaksınız demişti. Sana da köylü güzeli escort ismini bulduk, sende zaten rahat bir hayat yaşamak çok para kazanmak istiyordun, al sana fırsat bedenim köy yerinde çürüyor, gençliğim gidiyor diyordun, gençliğini ve güzelliğini paraya çevirme fırsatı veriyorum sana, benim dediklerimi dinlersen, rahat bir hayatın olur. Emrinde çalışan insanlar bile olur demiş, artık teyzemin Pendik köylü güzeli escort’u olmuştum. Teyzeme babamın tedavisi bittiğinde ne yapacağım dediğimde, sen orasını düşünme ben ayarlarım, sizinkilere biraz para verdikten sonra, seni de burada okutacağımı söyledikten sonra, hiçbir şey demezler, sende benimle kalmak istediğini söylersin olur biter demişti. Hadi bakalım şimdi toparlanın, gelecek misafirlerle ilgilenin demiş kendisi mutfağa geçmişti. Eve iki kişi gelmiş, köylü güzeli escort için geldik dediklerinde benim için Pendik macerası başlamıştı. Gelenlerden birisi beni diğer de Pelin’i almış odalara geçmiştik. Benim tecrübesiz olmam adamın işine gelmiş, beni götümden sikmişti. Geceye kadar gelenlerin ardı, arkası kesilmiyordu. Ben ise her gelen misafir de tecrübe kazanıyor, her ilişkiye girdiğimde teyzemin mutfakta bana söyledikleri aklıma geliyor, bu kadar serveti, parayı, rahat yaşantıyı nasıl elde ettiğini daha iyi anlıyordum. Günler, günleri kovalıyor, ben ise

 

Pendik Köylü Güzeli Escort olarak, her yerde isim yapıyor, gelenleri oldukça memnun ediyor, her gelenden ücretim dışında bahşiş alıyordum. Benimle ilişki yaşayan insan ertesi gün bir daha geliyordu. Babam iyileşmiş hastaneden çıktığında teyzemlere gelmiş, beni de alarak köye geri döneceğimizi söylediğinde ise teyzem babamı diğer odaya götürerek, konuşmuş, para vermiş, her ay düzenli olarak para yollayacağını söyleyerek, duygu bizimle birlikte burada kalacak ve kalan eğitimine Pendik’te devam edecek. Sizde dilediğiniz zaman gelip görebilirsiniz, ya da duygu köye yanınıza gelir diyerek ailemi köye gitmek üzere yolcu etmişti. Ailem gider gitmez, teyzem misafirlerini çağırıyor, aileme verdiği parayı benim üzerimden geri kazanmak için hiç vakit kaybetmeden kolları sıvıyordu. Bir süre sadece teyzemin evinde köylü güzeli escort olarak çalıştıktan sonra, artık bu mesleğe iyice alışmış, otel, rezidans, villa, araba, şehir dışı hizmetleri de vermeye başlamış, kazandığımı parayı hiçbir şekilde boşa harcamıyor, para biriktiriyor, kendi evime çıkmak hizmetlerimi, deneyimlerimi köylü güzeli escort adına kendi şartlarıma göre belirlemek üzere, birikim yapıyordum.

 

Bir akşam Pendik’te lüks bir otele bir iş adamı gelmiş, teyzemle irtibata geçerek benimle görüşmek istediğini söylemiş, otele davet etmişti. Bende hazırlanarak, verilen adrese gitmiş, hizmetimi vermiş bolca para kazarak otelden ayrılacakken, iş adamı beyefendi, bana kartını vererek istediğin zaman ara, sana her türlü her konuda yardımcı olacağım demişti. Bende kendisine teşekkür ederek yanından ayrılmış eve gelmiştim. Odama geçip yatağa yattığımda aklıma müşterimin dediği takılmış ve ev konusunda bana yardımcı olabilir düşüncesiyle kendisine mesaj atmıştım. Yarın uygun bir saatte benimle görüşmek istediğini, ev konusunda bana yardımcı olabileceğini söylediğinde kendisine bu konuyu asla teyzeme söylememesi gerektiğini, eğer duyulursa bir daha asla böyle bir seçeneğimin olamayacağını belirtmiş, aramızda sır kalması konusunda kendisini tembihlemiştim. Sabah olduğunda teyzeme kuaföre gideceğimi söyleyerek evden çıktım. Gece görüştüğüm beyle buluşarak, kahvaltı yaptık ve kahvaltı sırasında bana neden böyle bir şey istiyorsun bana açık davranırsan sana her konuda yardımcı olabilirim dedi. Bende Pendik’e gelmeden önce bir köy yerinde yaşıyordum, her kız gibi bende rahat, lüks, bolluk içinde dilediğim gibi özgürce yaşamayı istiyordum. Fakat bu isteğimi, teyzem ve pelin her yaz köye gelerek, daha çok körüklüyor, benim pelinden ve teyzemden ne eksiğim var diye düşünüyordum.

 

Babamın sağlık problemleri olduğundan köyden çıkıp Pendik’e geldik. Babam hastaneye yattı annemde yanında kaldı, ben ise teyzemlerde kaldım geldiğimin ikinci gününde beni gezdirmeye, kıyafetler almaya, kuaföre götürdü ilk başta her şey güzel gidiyordu. İkinci günün akşamında teyzemin ajans sahibi olan arkadaşları gelmiş, pelinde eve hiç erken gelmediği halde eve erken gelerek beni yanına alarak dışarı çıkmak istemiş teyzemde buna itiraz etmemişti. Bende beni eğlendirmek istiyorlar diyerek, onlara ayak uyduruyordum, fakat pelin beni ece’yle tanıştırmış, benim içkime ilaç katmışlar, akşam eve geldiğimizde, bana daha çok ilaç vererek çıplak resimlerimi çekmiş, ellerinde koz olarak bulundurmuşlardı. Daha sonra kendi aralarında anlaşarak beni, eceyle baş başa bırakarak, ecenin evine yollamışlar, orada da bana alkol ve ilaç verdikten sonra, seni bir çocukla tanıştıracağız diyerek hiç bilmediğim tanımadığım bir insana bilincim kapalıyken sunmuşlar, o da bunu fırsat bilerek benimle ilişkiye girmiş, onun dışında birkaç kişi daha benimle ilişki yaşamış, ve bunları kayıt altına almışlar beni istediklerimizi yapmazsan bunları ailene gösteririz demişlerdi.

 

Bende ailemin bunları duymasını istemediğimden dolayı yanlarında köylü güzeli escort olarak çalışmaya başladım diyerek anlattım. İş adamı beyde üzücü bir yaşam mücadelesi olmuş senin için, benim Pendik’te hiç oturmadığım bir dairem var istersen şimdilik oraya taşın, rahat edemezsen başka yere taşınırsın demişti. Eve gittiğimizde gerçekten çok lüks, konforlu bir daire idi. Bana burada yaşamaya başladığında teyzenlerle görüşecek misin diye sordu. Bende hayır artık tek evim burası, bir süre uygun bir ev ayarlayana kadar görüşmelerimi sadece otel, rezidans ve müşterilerimin kendi evinde yapacağım dediğimde, peki resimler ve videoları ailene vermelerinden korkmuyor musun dediğinde, artık korkacak bir durum kalmadı. Çünkü ailem köye dönecekken beni götürmek istemiş, fakat teyzem para vererek sus payı vermişti. Her ayda düzenli olarak para yolluyor, ben köye ziyarete gideceğimi söylediğimde, türlü bahaneler uyduruyorlardı. Bende beni istemeyen bir ailem varken neden korku duyayım ki diye düşündüğüm için, neden başkasına daha çok para kazandırayım ki, kendi işimi kendim yaparım diyerek ayrı bir eve çıkmak ve özgürce dilediğim gibi yaşamak istedim dedim.

 

Beyefendi de, dilediğin kadar kalabilirsin, merak etme bana seni sormazlar, sorsalar bile ben söylemem bilmiyorum o akşam otelden çıktıktan sonra bir daha görmedim diyerek başımdan savuştururum dedi ve işinin başına dönmesi gerektiği için evden ayrıldı. Bende hemen hiç vakit kaybetmeden, internet üzerinden, escort hizmeti veren siteleri araştırmış ve bana en uygun olan Pendikli escort sitesine ulaşmış ilanlarımı yayınlamak üzere iletişime geçerek, Pendik Köylü Güzeli Escort olarak ilan açtırmıştım. Tabi ki de teyzem, pelin ve ece beni arıyor nerede olduğumu soruyor, ben ise artık yanlarına gelmeyeceğimi söylediğimde bizde videoların ve resimlerin var ailene veririz dediklerinde, istediğinizi yapabilirsiniz, emin olun ki size de sorarlar, biz size kızımızı emanet ettik, siz bize çıplak resim ve videolarını gösteriyorsunuz, emanete böyle mi sahip çıkıyorsunuz diyerek her şeyin sorumlusu olarak sizi görürler diyerek telefonu kapatmıştım. Artık hayatımı kendi belirlediğim şart ve koşullarda yaşıyor, hiç kimseye bağlı olmadan köylü güzeli escort olarak üst kademeden olan insanlara hitap ederek Pendik, Tuzla, Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Kurtköy ve Anadolu Yakası’nın bir çok semtinde escort’luk hizmeti veriyor adımı duyuruyor, ünüme ün katıyor, genç, bakımlı, seksi, escort bayan olarak anılıyordum.

No Tags

378 total views, 1 today

  

Leave a Reply

 • Maltepe yeni escort

  by on 24 Eylül 2016 - 179 Comments

  Maltepe yeni escort Merhabala ben istanbul kadıköy de Maltepe yeni escort  yaşayan 42 yaşında olgun karizmatik bir bayım komşumla aram çok iyiidr her zaman onlara giderim onlarda yemek yer onlarda alkol alır sonrada evime gelir yatarım.komşum fabrikada vardiyalı çalışır adı kemal dir .kemal hiçbirşeyden habersizdir bu yaşadıklarımızdan dolayı eşinin fettanlığı akıllara durgunluk verecek kadar cin […]

 • Maltepe anal escort

  by on 17 Eylül 2016 - 102 Comments

   Maltepe anal escort Selam canım maltepe anal escort ilan sayfasına hoş geldiniz maltepe ve yakın semtlerinde bulunan anal escort bayan’ların ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz Maltepe escort ve maltepe anal escort bayan ilan sayfasında sın canım sitemizde bayanların telefon numaraları bulunmamaktadır. Sende bu güzel maltepe anal escort bayanlar ile beraber sıcak ve arzu dolu dakikalar geçirmek ve […]

 • Gebze eve gelen escort bayan Neslişah

  by on 5 Şubat 2017 - 0 Comments

  Merhaba bitanem beni tercih ettiğin için teşekküler, ben Anadolu Yakası Gebze lokasyonunda eve gelen escort bayan Neslişah. Gebze lokasyonunda çapkın beylere özel hizmet veriyorum. Beni altında hayal eden erkekleri asla yanıltmayan bir bayan escortum. 26 yaşında, 170 boyunda, 54 kilo, gri gözlü, açık tenli, spor yapan, diri vucutlu özel bir eskortum. Görüşmelerimi kendi özel dairemde […]

 • Uydukent Escort Deste - Kurtköy Erenköy Eskort Bayan

  by on 22 Aralık 2016 - 0 Comments

  Merhaba canlarım ben İstanbul Anadolu Yakası Uydukent merkezinde sakso çeken escort bayan Deste. İstanbul Uydukent merkezinde sinirli beylere özel hizmet veriyorum. Dilini içime sokacak yılan arayan bir escortum. 19 yaşında, 160 boyunda, 48 kilo, kahverengi gözlü, açık tenli, yağmurda yürümeyi seven, romantik bir eskort bayanım. Görüşmelerimi kendi dairemde ve sizlerin tercih ettiği otellerde yapıyorum. Anal […]

 • Maltepe yeni escort

  by on 24 Eylül 2016 - 71 Comments

  Maltepe Yeni Escort Selamlar Maltepe Yeni Escort  hikayeleri severler. maltepe escort bayan ilan sayfasına hoş geldiniz maltepe ve yakın semtlerde bulunan escort bayanların  Sizlere başımdan geçen ilginç bir anımı anlatmak istiyorum. Param Çıkışmayınca Benzin Parasını Farklı Ödedim İsmi mi vermeyeyim. ben 34 yaşında esmer hafif balık etli bir kadınım; aslında kendimi hiç beğenmiyorum ama sanırım […]

ataşehir escort bayan maltepe escort Kartal escort